
Кулон Xuping Jewelry зелений камінь на шість кріплень 9 мм золотистий
180 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон Xuping Jewelry зелений камінь на шість кріплень
діаметр каменю 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 9 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | копія звичайного золота |
| Колір і відтінок | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


