
Шнурок Xuping Jewelry кожзам 42 см подовжувач 6 см 5 мм з срібними вставками
330 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнурок Xuping Jewelry кожзам з срібними вставками
довжина 42 см
ширина 5 мм
добавка ланцюга 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал виготовлення виробу | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Медичне золото |
| Колір | колір срібла |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


