
Кільце Xuping Jewelry тонке камінь в колі дрібних каменів з боків камені р 17 золотисте
240 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольцо Xuping Jewelry тонкое камень в кругу мелких камней по бокам камни золотистое
размер 17
высота 10 мм
диаметр камня 6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 17 |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Золотий |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 16" |
| Колір | копія звичайного золота |
| Колір і відтінок | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴




