
Кулон Xuping Jewelry метелик підвіска 4,8 см сріблястий
250 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон Xuping Jewelry метелик підвіска сріблястий
довжина 4,8 см ширина 2,2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 4.8 мм |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Матеріал | Медична сталь |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | колір срібла |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


