
Кільце Xuping Jewelry широке гладке з білим каменем 8 мм р 16 сріблясте
200 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце Xuping Jewelry широке гладке з білим каменем сріблясте
розмір 16
висота 8 мм
діаметр каменю 8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 16 |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Сріблястий |
| Колір металу | Срібний |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 16" |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


