
Браслет Xuping Jewelry три гойдалки на ланцюжку 16.5 см 5 мм золотистий
310 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 16.5 мм |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Розмір браслета (см) | 16,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Глідерний |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


