
Кулон Xuping Jewelry білий камінь на шість кріплень 6 мм сріблястий
170 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон Xuping Jewelry білий камінь на шість кріплень сріблястий
діаметр каменю 6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 5 мм |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Матеріал | Медична сталь |
| Призначення | Для жінок |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


