
Браслет Xuping Jewelry еквілібр 19 см 5 мм сріблястий
300 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет Xuping Jewelry еквілібр сріблястий
довжина 19 см
ширина 5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Замок-пряжка |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стан | Новий |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Глідерний |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 19 см |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


