
Ланцюг Xuping Jewelry з кулоном білий овальний камінь на бігунку 45 см додаток ланцюга 5 см золотистий
350 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг Xuping Jewelry з кулоном білий овальний камінь на бігунку золотистий
длина 45 см
добавка цепи 5 см
длина кулона 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 45 мм |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення виробу | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


