
Брошка Xuping Jewelry Дві крапельки з фіолетовими каменями Сваровські 4,7 см золотиста
590 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брошка Xuping Jewelry Дві крапельки з фіолетовими каменями Сваровські золотиста
довжина 4,7 см
ширина 2,8 см
вага 10,08 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.08 кг |
| Довжина | 47 мм |
| Камені вставки | Кристали Swarovski |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



