
Шнурок No Name косичка шкірзам 45 см 3 мм червоний
130 ₴
- В наявності
+380 (68) 043-53-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнурок No Name косичка шкірзам червоний
довжина 45 см
ширина 3 мм
вага 3,33 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.33 кг |
| Тип виробу | Кольє |
| Матеріал | Медичне золото |
| Матеріал виготовлення виробу | Медична сталь |
| Покриття | Срібло |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴


