Кільце Xuping Jewelry Корона 15 золотисте
розмір 19
висота 12 мм
вага 2,8 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 г |
| Висота | 12 мм |
| Камені вставки | Фіаніт кольоровий |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Золото |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 19 |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Маркіз |
| Колір металу | Золотий |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 19" |
| Колір | копія звичайного золота |
| Колір і відтінок | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



